En güzel Şarkı Sözleri
Yerli ve yabancı en popüler şarkı sözleri, artık size bir "tık" daha yakın! Dinlemekten keyif aldığınız, tekrar tekrar dinlemek istediğiniz en sevdiğiniz sanatçılar ve bu sanatçılara ait şarkı sözleri- Youtube'da yayınlanmış ise videoları ile birlikte burada sizinle olacak! Piyasaya yeni çıkmış müzik albümlerinin şarkı sözlerini, en güncel hali ile sitemizde bulabileceksiniz! Geçmişten günümüze en beğenilen, en sevilen en güzel Türkçe ve İngilizce şarkı sözlerini, sizi reklam tıklamaya mecbur bırakmadan, en sade, en kaliteli ve şık hali ile buradan sizlerle buluşturmayı amaçlıyoruz. Sitemiz içerisinde yayınlanmasını istediğiniz "Bu sanatçının da şarkı sözleri yer almalı" dediğiniz müzikleri ya da şarkı sözlerini lütfen bizimle paylaşınız! Çünkü Müzik Hayattır! Müzik olmadan, melodiler olmadan hayat ne kadar da tatsız ve tuzsuz olurdu öyle değil mi? Hayatın tüm güzelliklerini müzik ile daha iyi yaşarız! Örneğin, Aşkımızı müziklerde ararız. Efkarlanırız, onunla dans ederiz, keyifleniriz, hüzünleniriz, aşk mektuplarımıza şarkılar ile öpücük kondurur mektuplarımızı süsleriz. Müzik ile sosyalleşiriz, konserlerde en ön sırada yer almak isteriz. Müzik uzun yolculuklarımızda en yakın arkadaşımız olur, gönül yaralarında en büyük sırdaşımız. O olmadan hayat içi boş ve yapayalnız olur. İyi ki müzik var, iyi ki ses var! Etkilendiğimiz, eğlendiğimiz, duygulandığımız şarkılarda kendimizi buluruz. Müzik artık bir yaşam biçimi olur. O olmadan yapamayız!

www.eniyisarkisozleri.com içerisinden istediğiniz şarkı sözlerini en düzenli ve şık hali ile yazdırın ve sizin de son model şarkı sözleri arşiviniz olsun! Güzel ve en iyi şarkı sözlerinden oluşan bir müzik repertuvarı mı oluşturmak istiyorsunuz? Klasik Türk Müziği, Türk Halk Müziği, Türkçe Pop Müzik, İngilizce Şarkı Sözleri, Etnik Müzikler, Hareketli Şarkı Sözleri, Oyun havası şarkıları, Çocuk Şarkıları ve daha bir çok müzik türüne ait sözleri sizlere ulaştırmaya çalışacağız! Her geçen gün müzik arşivimizi güncellemeye ve daha çok şarkı sözleri ile donatmayı hedefliyoruz. Lütfen sitemizi beğendiyseniz, siz de sitemize göndereceğiniz şarkı sözleri ile destek olun!

İstiyoruz ki, tüm müzik dostları, hayatının merkezine müziği oturtan herkes, istediği sanatçının şarkı sözlerine, yayınlanmış video klibine, reklamlar arasında boğulmadan en rahat hali ile ulaşabilsin! Sitemiz korsan yayıncılığa ve izne tabi olmayan video ve şarkılara açık değildir! Sanatçıların emeğini çalan, hırsızlıktan hiçbir farkı bulunmayan Mp3 ve benzeri paylaşımlar yapmamaktadır.

Sitemiz ile ilgili bir diğer özellikli durum ise şudur; İnternetteki diğer şarkı sözleri sitelerinde dikkat ederseniz, sadece yazı ile şarkı sözlerine ait başlıklar yer almaktadır! Biz burada farkımızı ortaya koymak istedik! Nasıl mı fark yarattık? Şarkı sözlerini paylaştığımız tüm değerli sanatçılara saygımızı göstermek adına, en güzel fotoğraflarından birini seçip, arama sonuçlarında şarkı sözleri ile birlikte sanatçının fotoğrafının da yer almasını daha doğru bulduk! Buna da hani reklam yoktu demezsiniz sanırız:)

Diğer bir farkımız da, paylaştığımız şarkı sözlerinin hemen altına da, bu şarkının nasıl söylendiğini belki merak edenler için, Youtube'da paylaşılmış ya da yayınlanmış olan legal video klipleri de şarkı sözlerinin altına eklemeyi uygun bulduk! Bu şekilde ziyaretçinin daha fazla gönlünü kazanacağımızı düşündük!

Sitemizin üst menu kısmına, şarkı sözünü bulmak istediğiniz sanatçının adını ya da şarkı sözlerinden bir iki kelimeyi yazarak, ilgili şarkıya ait sözlerin tamamına ulaşabilirsiniz. Ziyaretçilerimiz için şarkı sözü arama son derece önemli olduğu için, bilerek değerli ziyaretçimizin dikkatini çekecek şekilde "arama kutusunu" daha büyük tasarlamaya çalıştık! Sitemiz ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi gönül rahatlığı ile yorum bölümünden yapabilirsiniz.

Doyasıya müzik keyfi yaşamak dileği ile...

Yorum Gönderme Blogger

 
Top