Şarkılar
Senin Hediye Şarkın Hangisi?

Sevgiliniz için satın alacağınız Dünya'nın en pahalı hediyesi bile, O'na armağan edeceğiniz romantik veya duygu yüklü bir şarkının yerini asla tutamaz! Şayet, Müzik ruhun gıdası ise, sevgilinizi bu gıdadan mahrum etmeyin ve O'na bol bol duygularınızı ifade eden şarkılar hediye edin! Bu yazımızda, sevgilinize doğum gününde, tanışma yıl dönümünüzde, ya da sıradan bir günde "Hangi şarkıyı hediye ederdiniz?" konusunu tartışmaya açmak istiyoruz. İnanıyoruz ki, bu başlık altında yüzlerce acayip şarkı ismi ve şarkı sözleri duyacağız! Belki daha önce hiç duymadığımız, ya da hiç alışık olmadığımız şarkılar! Elbette ki herkesin müzik zevki ve beğenisi aynı olamaz! Bu yüzden sizlerden gelebilecek her şarkı önerisine açık olduğumuzu belirtmek isteriz! Dilediğiniz şarkıyı burada özgürce paylaşabilirsiniz! Sorumuzun anlaşılabilmesi açısından daha da somutlaştırmak gerekirse; Örneğin sevgilinize güzel bir sürpriz yapıp, O'nun da sıklıkla dinlediği favori radyodan hangi şarkıyı istek yapardınız? Romantik ve içerisinde aşk temasının yoğun bir şekilde işlendiği Türkçe bir şarkı mı hediye ederdiniz? Ya da müziğin dili olmaz, müzik evrenseldir deyip, İngilizce ya da farklı bir dilden yabancı bir slow şarkı mı hediye ederdiniz? Yoksa hareketli melodiler içeren ama buna rağmen yine içerisinde aşk ve sevgi sözcüklerinin yer aldığı bir şarkı mı hediye ederdiniz? Veya düğününüzde, eşiniz ile hangi şarkı eşliğinde dans etmek isterdiniz? Belki de siz bunlardan hiçbiri diyorsunuzdur! O halde sizin sevgilinize hediye şarkınız hangisi? 

En Favori Şarkılarınız ve Romantik Şarkı Sözleri 


Favori şarkılarSevgili olmak, aşık olmak, sevilmek Dünyanın kesinlikle en güzel duygusu! Hele bir de O'nun ağzından "Seni çok seviyorum" sözlerini işittiniz mi, hiçbir olumsuz şey sizin moralinizi bozmaya yetmez! Kendinizi o an dünyanın en mutlu insanı hissedersiniz! İşte aşk böyle güçlü ve tesirli bir duygu! İnsan sevdiğinde de, sevildiğinde de gerçekten kendini yeryüzünün en özel insanı olarak görür! Kalbinizin birine ait olduğunu bilmek, O'nun için çarptığını bilmek ve en önemlisi bu özel duygularınızın bir karşılığının olduğunu bilmek inanılmaz derecede mutluluk verici olur! Aşkınızı sürekli olarak beslemek ve kalbinizdeki heyecanı kaybetmemek için, mümkün mertebe minik hediyeler, küçük jestler ile aşkı zenginleştirmeniz gerekir! Bunun için de en güzel şey; Müzik ve şarkılardan ilham almaktır! Bu nasıl mı yapılabilir? Mesela aşkınızı tarif eden, ilişkinizi özetleyen bir şarkı tutun mesela! Belki bu şarkı bir zaman sonra nikahınızda, ya da düğününüzde dans edeceğiniz ve sizin için son derece anlamlı bir şarkı olacaktır! İlişkinizi güçlendirmek için sevgiliniz ile birlikte sizin bir şarkınız mutlaka olmalı!


İşte Bu Benim şarkım!

Sevgiliye Hediye Şarkı konusunda yorumlarınızı lütfen "yorum ekle" bölümünden bizlerle paylaşınız! Hangi şarkıyı favori olarak seçiyorsunuz? Hangi sanatçının şarkılarını beğenerek dinliyorsunuz? En anlamlı Şarkı Sözleri hangisi? Düğün şarkınız ne olabilir? Sevgilinize hediye şarkınız hangisi? Sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak hangi şarkıyı armağan edersiniz? Bu konuda şarkı önerilerinizi bekliyoruz. 

Şarkı Sözleri

Yorum Gönderme Blogger

 
Top