sevgiliye aşk şarkısı hediye
Neredeyse her sevgilinin birbirlerine özel bir şekilde seçtikleri ve sürekli dinledikleri bir aşk şarkısı vardır. Hatta bazı kişiler bir birleri için birden fazla aşk şarkısı seçmekte ve sürekli bunları dinlemektedir. Sevgililer sürekli birbirlerine bu tarz şarkılar göndermektedir. Bazı kişiler ise gönderecek şarkı bulamadığından zamanlarını aşk şarkıları arayarak geçirmektedir. Sevgiliye hediye edilebilecek aşk şarkıları oldukça fazladır. Fakat herkesin zevkine ve tarzına göre şarkılar bulunmaktadır. Sizin sevdiğiniz bir şarkıdan başkası nefret edebilir veya başkasının nefret ettiği bir şarkıyı siz oldukça beğenebilirsiniz. Bu nedenle birçok şarkı önerisi sunacağız.

Sevgili İçin Duygusal Aşk Şarkıları

güzel aşk şarkıları
Sevgililer için halay tarzı veya çok oynak şarkılar hediye edilmez genellikle. Bu tarz durumlarda duygusal aşk şarkıları tercih edilmektedir. Sevgililere özel olarak rahatlatan ve dinlediklerinde birbirlerini hatırlatabilecek şarkılar bulunmaktadır. Bu tarz şarkılar sevgililer arasında dinlenerek birbirlerine hediye etmektedirler. 

1. Ravi İncigöz - İki Kalp

Ravi İncigöz’ün söylemiş olduğu İki Kalp adlı şarkısı tamda sevgililere göre bir parçadır. Oldukça güzel ve dinlemesi de çok ayrı bir keyif vermektedir. Bu nedenden dolayı birçok sevgili bu şarkıyı kendi şarkıları ilan ederek sürekli dinlemekte ve her dinlediklerinde ayrı bir keyif almaktadır. Eğer sevgiliniz için duygusal bir aşk şarkısı arıyorsanız ilk tercihleriniz arasına bu şarkıyı yazabilirsiniz. 

2. Ferhat Göçer Sen - Elimden Tut

Ferhat Göçer’i tanımayan büyük ihtimalle yoktur. Özellikle genç kişiler bu şarkıcıyı odlukça iyi bilmekte hatta aktif olarak dinlemektedir. Ferhat Göçer çok uzun zamandır duygusal aşk şarkıları kategorilerinde yeni besteler yapmakta ve bunları piyasaya sunmaktadır. Birçok kişi bu sanatçıyı sevmekte olup şarkılarını sürekli dinlemektedirler. Aşk şarkısı olarak sevgililerde Ferhat Göçer’in birçok şarkısını tercih etmektedir. Ayrıca düğünlerde ve farklı organizasyonlarda bu ünlü sanatçının şarkıları çalınmaktadır. 
sevgili için hediye
fiyatlar
Ferhat Göçer’in yapmış olduğu Sen Elimden Tut şarkısı oldukça anlamlı ve duygusal bir şarkıdır. Bu şarkısını herkes beğenmektedir. Oldukça anlamlı sözler ile yapılan bu parça çok kısa zamanda herkes tarafından duyulmuş ve en az bir kere dinlenmiştir.

3. Murat Güneş ft. Yonca Lodi - Beşinci Mevsim

Ünlü ikilinin söylemiş olduğu bu muhteşem şarkı hem neşeli hem duygusaldır. Müziği insanın içine girmekte ve çok ayrı bir duygu oluşturmaktadır. Sevgilisi için aşk şarkısı düşünen ve ne hediye edeceğini bilmeyen kişiler için oldukça güzel bir seçim olabilir. Ayrıca çok kişi tarafından bilinmeyen şarkıları seçmek çok daha iyi olmaktadır. Herkes tarafından bilinen ve neredeyse her sevgilinin aşk şarkısı olan bir şarkıyı seçmek pek hoşunuza gitmeyebilir. Bu nedenle tercihleri çok bilinmeyenler ve kullanılmayanlardan yana kullanmak daha mantıklı olacaktır. 
sevgiliye ne hediye alınır
fiyatlar
Ünlü ikilinin yapmış olduğu bu şarkı oldukça güzel bir dille söylenmiştir. Dinleyenlere keyif vermekte ve sevgiliye hediye edilebilecek aşk şarkıları koleksiyonuna girebilecek düzeydedir. 

4. Gripin - Nasılım Biliyor musun 

Gripin’de çok ünlü ve eski şarkıcı gruplarından birisidir. Oldukça kaliteli ve güzel şekilde duygusal ve sevgililere hitap edebilecek tarzda aşk şarkıları çıkarmaktadırlar. En çok dinlenen şarkıcı grupları arasında yer almaktadırlar. Sevgililer için hediye edilebilecek tarzda olan ‘’Biliyor musun?’’ adlı şarkısını sizler için önerebiliriz. Sevgiliniz ile dinleyebileceğiniz en güzel şarkılar arasında yer almaktadır. Gripin müzik grubunun kalitesi zaten oldukça yüksek olduğundan, şarkıları da anlamlı ve kulağa oldukça iyi gelmektedir. 

5. Aydilge – Gece Uyku Tutmazsa

Aydilge’nin sesi çok farklı ve güzeldir. Slow şarkı sevenlerin çoğu bu sanatçıyı bilmekte ve oldukça fazla değer vermektedir. Sevgiliye hediye için slow ve güzel şarkı istiyorsanız bu sanatçıyı ve şarkılarını tercih edebilirsiniz. Slow ve duygusal şarkı sevip de bu sanatçıyı sevmeyen kişilerin sayısı oldukça azdır. 
sevgiliye aşk hediyesi
fiyatlar
Aydilge’nin Gece Uyku Tutmazsa isimli şarkısı oldukça fazla kişi tarafından dinlenmektedir. Oldukça güzel ve yalın bir dille söylenen şarkının anlamı çok büyüktür. Sevgililer için oldukça iyi bir tercih olabilir. Şarkı 3 dakika 16 saniye boyunca devam etmektedir. Diğer şarkılara göre süresi biraz kısa olsa da bu kısa zamanda verdiği keyif ve huzur oldukça fazladır. 

6. Yaprak Çamlıca – Yüce İnsan

Az bilinen duygusal şarkıları sevgiliniz için hediye etmek istiyorsanız bu şarkıcıyı ve şarkısını tercih edebilirsiniz. Klasik ve hafif bir dil ile söylenen Yüce İnsan şarkısı oldukça sade ve rahatlatıcı bir yapıdadır. Herkes bilindik aşk şarkılarını tercih etmek istemeyebilir. Birçok kişi bu tarz durumlarda az bilinen şarkılar bulmak istemekte ve her yerde kendi şarkılarının çalmasını istememektedirler. Bu nedenle oldukça fazla zaman araştırma altına girebilmektedirler. Bu tarz durumda tercih edilebilecek en güzel ve az bilinen aşk şarkıları arasında Yüce İnsan şarkısı olabilir. 

7. İrem Derici – Bazı Aşklar Yarım Kalmalı

Aşk şarkıları denildiğinde akla gelen diğer bir isimde İrem Derici’dir. Bu sanatçıyı tanımayan kişi muhtemelen yoktur. Gençlerin hepsi tanımakta ve ünlü sanatçının şarkılarını oldukça beğenmektedir. İrem Derici oldukça güzel ve insanın içini kıpırdatacak cinsten duygusal şarkılar yapmaktadır. 
bir aşk hikayesi
fiyatlar
Sevdiğiniz kız ile beraber güzel ve duygusal bir aşk şarkınızın olmasını istiyorsanız bu ünlü şarkıcının en güzel şarkıları arasında yer alan Bazı Aşklar Yarım Kalmalı isimli parçasını tercih edebilirsiniz. Bu parçayı dinleyip beğenmeyen kişi sayısı da oldukça azdır. Oldukça duygusal ve slow bir şekilde üretilen bu şarkı aynı zamanda birçok kişinin aşk şarkısı olarak kullanılmaktadır. Düğünlerde ve farklı organizasyonlarda dans ve giriş müzikleri olarak kullanılmaktadır. 

8. Mustafa Ceceli – Geçti O Günler

Mustafa Ceceli’yi tanımayan muhtemelen yoktur. Çoğunlukla slow müzik kategorisinde çalışmakta olup çok başarılı parçalar çıkarmaktadır. Özellikle evlilik ile ilgili olan şarkıları düğünlerde sıklıkla giriş şarkısı ve dans şarkısı olarak kullanılmaktadır. Birçok sevgili ise aşk şarkılarını bu sanatçının şarkıları arasında seçmektedir.
senin hakkında sevdiğim şeyler
fiyatlar
Birbirini seven sevgililere hediye edilebilecek aşk şarkıları arayışında iseniz bu sanatçıyı ve şarkısını tercih edebilirsiniz. Geçti O Günler isimli parçası oldukça değerlidir ve çoğunluk tarafından oldukça beğenilmiştir. Sanatçı çok başarılı olduğundan yapıtlarında anlamsız kelimelere yer vermemektedir. Şarkıları bu nedenle oldukça anlamlı olmaktadır. Buda önemli bir ayrıntıdır. Sevgiliniz için hediye ettiğinizde burada en az şarkı kadar sözleri de önemlidir. 

9. Feride Hilal Akın – Bilir mi

Feride Hilal Akın, Bilir mi adlı parçası ile oldukça popüler olmuş ve birçok kişi tarafından tanınmıştır. Oldukça güzel bir yapıt olan bu şarkı milyonlarca kişi tarafından dinlenilmektedir. Oldukça beğenilen bu parça slow bir yapıya sahiptir. Yani sevgililer için aşk şarkısı olabilecek cinstedir. Ayrıca sevgiliye hediye edilebilecek tarzda anlamlıdır. 

Sevgiliniz için hediye edilecek ve ömür boyu sürecek tarzda güzel bir aşk şarkınız olsun istiyorsanız bu güzel ve yeni şarkıyı tercih edebilirsiniz. Fakat birçok yerde kulağınıza bu şarkı gelebilir. Az dinlenen ve bilinen bir şarkı arıyorsanız bu şarkı pek size uygun olmayabilir. Son zamanlarda oldukça fazla sanatçı şarkıları ile birlikte popüler olmaktadır. Sanatçılar yeni ve bilinmeyen olsa da şarkılar popüler olduktan sonra herkes tarafından dinlenilmektedir. 

Yorum Gönderme Blogger

 
Top